Teresa Kopias – Szyk2000 Bielsko-Biała

Teresa Kopias

Dom mody z dwudziestoletnią tradycją. Znakiem szczególnym marki są wysokiej jakości tkaniny i bardzo staranne wykończenia każdej kreacji. Cały proces twórczy począwszy od projektu aż po wykonanie tworzony jest z pasją i dbałością o to aby wszystkie stroje sygnowane metką Teresy Kopias były wyjątkowe i niepowtarzalne. Kolekcje projektantki są cenione w kraju i za granicą. Projektantka cyklicznie pokazuje swoje kreacje podczas pokazów. W listopadzie 2012 r. na autorskim pokazie Teresy Kopias w Warszawie w role modelek wcieliły się m.in. Agata Młynarska, Anna Popek, Dorota Gardias, Iwona Pavlović, Anna Samusionek, Olga Borys, Anna Piszczałka, Laura Łącz, Dominika Tajner – Wiśniewska oraz Anna Bosak.
Elementy kształtujące markę:
• projekty Teresy Kopias łączą w sobie klasyczną, paryską elegancję z odrobioną ekstrawagancji, a w każdej kolekcji znajdują się stroje na wielkie okazje i codzienne.
• wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż marka idealnie wpasowuje się w ciągle zmieniające się trendy.
• przemyślany dobór tkanin i wzorów sprawia, że kolekcje są ponadczasowe i ponad sezonowe
• Teresa Kopias ubiera bardzo eleganckie kobiety sukcesu a dzięki umiejętnie przemyślanej i konsekwentnie realizowanej strategii, marka zdobyła znaczącą pozycję na rynku ekskluzywnej odzieży damskiej.